Úvod |  Aktuální soutěž Soupiska Galerie | Historie | Výsledky  | Napsali o nás | Odkazy Sponzoři |  Kontakt

Historie

V této sekci najdete informace o historii našeho oddílu.

 

Oddíl byl založen v roce 2002 po vzájemném utkání dvou jedenáctek „dobrovolnic“ z Kotvrdovic a okolí na místním fotbalovém hřišti. V těchto letech nebyl fotbal žen v našich končinách vůbec známý a nebylo jednoduché sehnat soupeře. Přesto děvčata odjela na první přátelské utkání na hřiště v jedné dědině u Bučovic. Výsledek klání Kloboučky – Kotvrdovice byl 4:0.

2003

V roce 2003 vedli a trénovali asi dvacet fotbalistek trenéři Musil Aleš, Musil Tomáš, Němec Petr a Vladimír Zřídkaveselý.  Zorganizuje se utkání proti zastupitelstvu obce Kotvrdovic a ne naposledy. Hrají se čtyři přátelská utkání, která se zatím všechna prohrála. Děvčata hrála na dvou turnajích, jeden venku a druhý v září na domácím hřišti.

2004

Od roku 2004 až do konce roku 2006 trénují naše fotbalistky Musil Tomáš a Němec Petr. Rok 2004 je rokem založení druhého okresního celku v Lažanech. Během roku odehrály ženy osm přátelských utkání. 3x jsme vysoko prohráli s nám tenkrát známým soupeřem s názvem Kloboučky. Zbývající utkání se hrála proti vzniklým Lažanům. Mezi střelci branek se nejčastěji objevují jména Plisková Michaela a Zukalová Lada.  

2005

Následující rok 2005 se nese ve znamení založení třetího okresního oddílu žen v Drnovicích  u Lysic a tím pádem pokus založit místní soutěž – okresní přebor žen, který hrají dvě sezóny turnajovým způsobem tři okresní celky žen. Jedno utkání se hraje 2x20 minut. Kádr hráček se drží kolem dvaceti, ale projevuje se odchod hráček a příchod nových děvčat. Tomuto trendu se musí všichni přizpůsobit, jak trenéři, tak ostatní hráčky. Pro budoucnost ale mají následující tři roky velký význam, protože jsou mezi nimi děvčata, která v současnosti patří mezi nejlepší hráčky. Celkově se úroveň hráček drží na nižší kvalitě, snad až na výjimky. O tom svědčí přátelské zápasy s celky s jihu. Prohry s Hovorany 0:5, s Moravskou Novou Vsí 0:7, s Kloboučky 0:7. Určitě pomohlo založení okresní soutěže, kde jsou si tři okresní celky vyrovnanými soupeři. Podzimní část okresního přeboru žen není z naší strany špatná. Ze šesti zápasů tři zvítězíme, jeden remizujeme a protože nás Lažany dva zápasy porazí, skončíme bod za nimi na druhém místě. Mimo jiné hráčky v tomto roce začíná trénovat a hrát Vančurová Lucie.

2006

K trenérské dvojici Musil – Němec se připojil zkušený Hédl Zdeněk ze Senetářova. V zimním období se ženy zúčastní  halových turnajů. Jarní část okresu je katastrofální. Z šesti zápasů končí tři 0:0, další tři prohry a jedna branka v sítích soupeřů. Bohužel si ji musely dát Drnovice sami, abychom měli aspoň nějakou radost.  V prvním ročníku se staly vítězem Lažany (23 bodů). Nám patřilo druhé místo (13 bodů) a poslední skončily Drnovice (11 bodů). V létě se hrají také přáteláky proti celkům z vyšších soutěží a stále je znát ten rozdíl. K- Jihlava 0:5, K – Ivančice 1:9 a 0:8. Neustále se objevují nové hráčské tváře a samozřejmě některé fotbalistky z různých důvodů přestávají hrát.  Z těch co hrají v současnosti znáte jména: Bayerová, Plisková, Stehlíková, Svobodová, Vágnerová (dříve Svobodová) a Zouharová. Ostatní hráčky na mistrovských zápasech dnes neuvidíte. Celkový přehled hráček TJ Rakovec Kotvrdovice naleznete v sekci Soupiska. 

Podzimní část druhé a poslední okresní soutěže je už z naší strany lepší. Z šesti zápasů tři výhry a jedna remíza. Druhé místo.

2007

V tomto roce začnou ženy s fotbalem v Kunštátě a Boskovicích. První polovina roku je pod vedením pouze Musila Tomáše. Po čtyřech halových turnajích a dvou přátelských utkáních se hraje druhá část okresního přeboru  2006/2007. Z šesti zápasů jsou čtyři vítězné. A právě poslední zápas této soutěže na hřišti v Lažanech s domácím celkem rozhodne o celkovém umístění. Museli jsme vyhrát a to se podařilo výsledkem 2:1. Tak jsme vyhráli okresní přebor. 1. Kotvrdovice (23 bodů), 2. Lažany (20 bodů), 3. Drnovice (8 bodů).

Hrají nové tváře z kterých vydržely do současnosti Frühaufová a Klímová. Za žáky ale i za ženy nastupují další opory současnosti Kraváčková a Prausová. 2.6. 2007 jsme oslavili 5 let kopané žen na domácím hřišti přátelákem s Drnovicemi a zápasem současných a bývalých hráček.

Drnovice u Lysic, Kotvrdovice, Kunštát a Lažany se přihlásí do MSLŽ (liga) skupina  „C“. Jedná se o druhou nejvyšší a zároveň nejnižší soutěž žen. Další nové Boskovice se zatím nepřihlásí. Dále ve skupině hrají již zkušené oddíly  - FC Brno „B“, Ivančice „B“, Jihlava, Moravské Budějovice, Ocmanice, Studenec a Vrchovina (Nové Město na Moravě). MSLŽ je tvrdá zkušenost pro všechny nové celky, ale zároveň pro budoucnost oddílů žen okresu Blansko důležitá zkušenost. Fotbal je totiž o kolektivu, zázemí, pochopení, zodpovědnosti a bohužel i o financích. Celek kotvrdovských  fotbalistek , který vede Musil – Zřídkaveselý porazí pouze ostatní okresní nováčky a doma neúplné Ivančice „B“ Nejvyšší výhra podzimu Ocmanice – Drnovice 14:0. Náš nejhorší výsledek K – Vrchovina 0:8. Na hřišti se objeví nové tváře, z kterých dnes uvidíte na mistrovských zápasech Čtvrtníčkovou a gólmanku Jalovou.

2008

V zimě se zúčastníme třech halových turnajů. V létě turnajů v malé kopané ve Vilémovicích a v Boskovicích. Jarní část je tentokrát katastrofální. Kunštát a Lažany nám oplatí prohry z podzimní části, doma s Drnovicemi remizujeme 4:4, po poločase 3:1. A poslední zápas nám na jejich hřišti Ocmanice nasázejí 13:0!!!

Od podzimu se může všechno změnit. Došlo k reorganizacím soutěží a to i díky přihlášeným novým celkům. Budeme hrát MSDŽ (divize). Z okresních celků se již přidají  Boskovice a nově vzniklé Ráječko. Ve skupině jsou zkušené Moravské Budějovice a Vrchovina. Na trénincích podzimku se objevují nové a nové zájemkyně o fotbal a to všechny žákovského věku. 1.10. 2008 bylo na tréninku 28 dívek a žen! Přece je ze hřiště nepošlou trenéři pryč! Pro začínající mladé hráčky se hledají soupeři na jejich úrovni. A je kde hledat. Na okrese se jako houby na dešti objevují nové celky fotbalistek, nejčastěji na malou kopanou – Adamov, Doubravice, Olomoučany, Kuřim.

Dalším důležitým  krokem pro rozvoj fotbalu žen v Kotvrdovicích a řekněme, že nejdůležitějším je příchod trenéra Petra Starého. Pod jeho taktovkou se vydařil podzim 2008. Porazili jsme všechny okresní celky, kromě Lažan (doma remíza 1:1). Prohráli doma s Budějovicemi a remizovali na hřišti Vrchoviny 1:1. Po podzimu třetí místo a 14 bodů.

Z přívalu hráček v roce 2008 uvidíte v současnosti na hřišti Katku Sehnalovou. Od tohoto roku s námi nastupují hrát přáteláky a turnaje dvě žákyně z Rudice – Konečná a Stupinská.

2009

Začátkem roku 2009 se opět zúčastníme tří turnajů, jeden pořádáme v Jedovnicích sami. Trenér Starý má, tak jako v dalších letech připravenou zimní přípravu a požaduje od hráček vysokou zodpovědnost. Hrají se přípravné zápasy v Brně, Přerově, Kostelci a Boskovicích Jarní část není přesto šťastná. V konečné tabulce nás předběhne Kunštát, protože první jarní kolo sním doma prohrajeme 1:2. Dále nás poráží Moravské Budějovice, Vrchovina a poslední kolo doma Lažany. Tak skončíme na konečném 4. místě.  

Na jaře se objevují další nové hráčky, z nichž můžeme zmínit Janu Kalovou, která přichází na hostování ze žáků Blanska. V létě se objeví Hloušková Veronika. Nejlepší střelkyní Kotvrdovice se stala se sedmi brankami Plisková Michaela. V létě si naše fotbalistky zahrají na turnajích v Boskovicích, Vilémovicích a Černé Hoře.

Trenér nechce nechat nic náhodě a v rámci přípravy, kromě domácího čtyřdenního soustředění, ženy odehrají přátelská utkání v Ocmanicích, doma s Brodkem, Doubravicí a Kostelcem, následovně v Ráječku. Týden před sezónou se v Kotvrdovicích hraje 1.kolo poháru žen ČMFS s výsledkem Kotvrdovice – Jihlava 0:5. Podzimní část MSDŽ začne z naší strany pěknou remízou s favoritem soutěže Vrchovinou na jejím hřišti. Druhý zápas remíza doma s Drnovicemi 1:1. V dalších zápasech čtyři vítězství, tři prohry. Po podzimu 6.místo. Celkem chodí trénovat a hrát mistrovské a přátelské zápasy přes 30 hráček!

2010

V zimě hrajeme na turnajích v Adamově a námi pořádaném v Jedovnicích pro mladší hráčky. Opět trenérem připravená zimní příprava, domácí soustředění, přípravné zápasy v Mutěnicích (0:0), v Blansku s Ráječkem. Mezitím se chodí každý čtvrtek do haly v Jedovnicích. A přichází druhá část sezóny 2009/2010. S názvem Každých čtrnáct dní remíza. Jaro se hraje 9 zápasů. Z nich prohrajeme pouze dva (doma Kostelec 0:1 a Brno „B“ 1:7). Přesto skončíme v tabulce na 6.místě. Porážíme Ráječko 3:0, Brodek 5:0 a v posledním kole doma Vrchovinu 2:0. Nerozhodné výsledky s okresními celky nám určí umístění v tabulce (Boskovice – K 1:1, Lažany – K 1:1, Kunštát – K 1:1, Drnovice – K 6:6). Čtvrtníčková, Plisková a Prausová, to jsou naše nejproduktivnější střelkyně branek. Zájem začínajících hráček stále trvá a tak během jara přijde opět na přátelské zápasy s Adamovem, Ráječkem a Doubravicí. Právě Doubravice stojí u založení malé kopané žen na okrese Blansko na sezónu 2010/2011. Do ní se přihlásí Adamov, Doubravice, nováčci Lažánky a Vísky. Kunštát se zúčastní také, ale jedná se o stejné hráčky, které hrají se ženami MSDŽ. Přihlásíme náš oddíl - malou kopanou mají hrát naše mladší a začínající hráčky. Hrají také žákyně Klímová Dana a Hanušková Zuzana.

Do sezóny 2010/2011 nás přihláška žen pošle do MSDŽ a tentokrát nám los k šesti okresním celkům, Brodku a Kostelci přidá nový Šternberk a celek z Holešova, který sestoupil z vyšší soutěže a má ambice postoupit zpět. Toto svoje předsevzetí po podzimu plní. Neztratí ani jeden bod a inkasuje pouze tři branky! Naše ženy pod stejným vedením opět čekají letní turnaje ve Vilémovicích a v Černé Hoře. Odehrají přípravná utkání v Rudici s H. Heršpicemi, doma s Ocmanicemi. V rámci soustředění zajedou do Brna na turnaj (velké hřiště) do Horních Heršpic. Sezóna začne doma prohrou s Drnovicemi 0:1. Další tři zápasy vítězství ve Šternberku, doma s Ráječkem a v Kostelci. Následuje remíza doma s Kunštátem 0:0. V Brodku, doma s Lažanami a Boskovicích zvítězíme. Poslední zápas podzimu jedeme na hřiště Holešova, kde se žádné překvapení nekoná. Prohrajeme 6:1. V tabulce nám patří 3.místo, ale máme stejně bodů jako druhý Kunštát. Mezi nejúspěšnější střelce branek patří nejlepší Prausová, dále Čtvrtníčková a Plisková.

2011

V únoru začneme se zimní přípravou, kdy se chodí 2x týdně běhat a čtvrtky do haly v Jedovnicích. Děvčata zvítězí v přáteláku na hřišti v Blansku nad novou Lipovu. V rámci turnaje odehrají ženy v Brně během tří víkendů přátelská utkání s Lažanami, Horními Heršpicemi a Ivančicemi. Velkou prověrkou před sezónou má být přípravný zápas v Hovoranech, kde ale prohrajeme a trenéra svým výkonem fotbalistky nenadchnou.

A konečně právě první jarní mistrovský zápas na domácím hřišti se suverénem z Holešova sklidí plody společné práce trenéra a hráček. Holešov odjíždí se sklopenou hlavou a nečekanou prohrou 1:4. Dobré výkony pokračují a postupně porážíme další soupeře: Drnovice u Lysic - Kotvrdovice 0:2, Kotvrdovice – Šternberk 2:1, Ráječko – Kotvrdovice 0:3, Kotvrdovice – Kostelec na Hané 2:0. Zápas v Kunštátě zvládli velmi dobře domácí a na rozmočeném terénu nám nasázeli 4:0. V konečné tabulce nám ale nakonec patří 2. místo. V posledních třech kolech opět vítězná vlna: Kotvrdovice – Brodek u Konice 7:0, Kotvrdovice – Boskovice 3:1, Lažany – Kotvrdovice 2:5. Kunštát doma prohraje s Holešovem. Díky těmto skutečnostem oslavujeme nejlepší umístění v historii fotbalistek z Kotvrdovic. Nejlepšími střelkyněmi branek tohoto ročníku jsou Prausová (14), Čtvrtníčková (9) a Plisková (7). V sezóně 2010/11 hrajeme také okresní přebor v malé kopané. Sice soutěž nakonec vyhrajeme (po podzimu odstoupí vedoucí Kunštát), ale další ročník hrát nebudeme.

V létě se zúčastníme dvou turnajů v malé kopané (HYUNDAI CUP a KVASAR CUP). Zvítězíme v přátelském turnaji v Drnholci. V nové sezóně 2011/12 jsme jedinými přihlášenými okresními zástupci v MSDŽ. Lažany končí s důvodu nízkého počtu hráček. Ostatní okresní celky (Boskovice, Drnovice u Lysic, Kunštát a Ráječko) se domluví a začnou hrát okresní přebor. K nim se přidá nová Lipová a nové „B“ z Kostelce. Hlavním důvodem tohoto kroku mají být finance. Malá kopaná na okrese Blansko se hraje dál (Adamov, Doubravice, Křoví, Lažánky, Spešov,Vísky). Pod vedením stejného realizačního týmu doplněného dalším trenérem Lubošem Šustrem se začneme beze změn v kádru družstva připravovat na novou sezónu. Po turnajích následuje poctivá příprava, která se skládá z tréninkových jednotek a přípravných zápasů a to i z celky hrající vyšší soutěž. Průměrná účast je 10 fotbalistek na trénink. Přípravné zápasy (všechny mimo Kotvrdovice): v Brně Horní Heršpice – Kotvrdovice 2:1, v Rudici Kotvrdovice – Malá Skála (Jablonec nad Nisou) 1:1, v Ostrově Kotvrdovice – Podivín 5:0, v Lošticích 1.FC Olomouc – Kotvrdovice 3:0, Ráječko – Kotvrdovice 1:3 a nakonec v Lysovicích Vlkoš – Kotvrdovice 1:1.

Díky nepřihlášení ostatních okresních celků do MSDŽ se jako jediní potkáme se soupeři, kteří v sezóně 2007/08 dávali právě všem začínajícím okresním celkům lekce fotbalu a nebylo nouze o dvouciferné výsledky – Ivančice, Moravské Budějovice, Ocmanice, Studenec, Vrchovina. Ve skupině zůstal z minulé skupiny pouze Kostelec na Hané hrající tentokrát jako „A“.Los nám přidělil nové Jevišovice a dvě „B“ z Jihlavy a Brna z Horních Heršpic. Práce trenérů a dobrá morálka hráček přinese v podzimní části svoje ovoce ve formě výsledků a 2. místo v tabulce! Začali jsme remízou Kostelec – Kotvrdovice 1:1, dále Kotvrdovice – Studenec 1:0, H. Heršpice „B“ – Kotvrdovice 1:6,  Kotvrdovice – Ocmanice 3:1, Jevišovice – Kotvrdovice 0:2,  Kotvrdovice – Ivančice 2:2, Kotvrdovice – Mor. Budějovice 3:2, Jihlava „B“ – Kotvrdovice 0:4. Poslední zápas Kotvrdovice – Vrchovina 0:5 nás sesadí na druhé místo v tabulce, ale se stejným počtem bodů jako Vrchovina. Nejlepší střelci branek v MSDŽ 2011/12: Čtvrtníčková (8), Bayerová (6), Prausová (3).

Velmi si ceníme ocenění fotbalistky roku okresu Blansko za rok 2011, které získala Romana Čtvrtníčková.

2012

Hlavním trenérem v roce 2012 se po odchodu Petra Starého stává Luboš Šustr. Od 5 ledna chodí děvčata hrát fotbal do haly (11x) v Jedovnicích, kterou si jako každý rok platí sami. Zimní příprava začne začátkem února. Účast na trénincích je slabší než v minulých letech. Odehrajeme čtyři přípravné zápasy v různých sestavách. Objevují se nové tváře z Lažánek a Adamova, kde se hraje malá kopaná. Díky nim vůbec soutěž dokončíme. Přijde jaro plné školy, domácích povinností a los malé kopané nám také pokaždé nepřeje. Sestava je každý zápas jiná. Je to také jaro plné zranění, převážně kolene, která končí operací – Zouharová, Prausová, Kalová, Šustrová, Kraváčková. Předposlední kolo dokonce odjedeme do Moravských Budějovic pouze s deseti hráčkami. Konečné umístění – páté místo. Letní příprava kromě tréninků obsahoval dva turnaje a čtyři přípravné zápasy. Ze žáků z Rudice přichází šikovná Konečná, v říjnu nová Formánková. Žádná fotbalistka z řad marodek se nám během podzimu nevrátila. Sestava pokaždé jiná a často chybí pár hráček základní sestavy. Podle toho také vypadají výsledky. Má to ale také jedno velké pozitivum. Nové a mladé hráčky můžou ukázat co v nich je. Po podzimní části nám patří páté místo a to hlavně po výhře nad první Vrchovinou v domácím odloženém zápase. Celkově jsme tři zápasy prohráli, jednou remizovali a ostatních pět vyhráli. Střelkyní podzimu je Čtvrtníčková se šesti brankami. Míša Plisková končí v anketě Fotbalistka roku 2012 na druhém místě.


HISTORIE (po sezóně 2012/13) – Vladimír Zřídkaveselý

Umístění v sezónách.

 

2005/06

okresní přebor

2. místo

bilance:

pořadí

V

R

P

skóre

body

celkem:

2.

3

4

5

6:8

13

podzim:

2.

3

1

2

5:4

10

jaro:

3.

0

3

3

1:4

3

doma:

2.

0

2

2

2:4

2

venku:

2.

3

2

3

4:4

11

1. poločas

2.

1

10

1

3:3

13

2. poločas

2.

2

6

4

3:5

12

 

 

 

 

 

 

 

2006/07

okresní přebor

1. místo

bilance:

pořadí

V

R

P

skóre

body

celkem:

1.

7

2

3

14:11

23

podzim:

2.

3

1

2

5:6

10

jaro:

1.

4

1

1

9:5

13

doma:

2.

1

2

1

4:4

5

venku:

1.

6

0

2

10:7

18

1. poločas

1.

6

3

3

9:5

21

2. poločas

2.

2

7

3

5:6

13

 

 

 

 

 

 

 

2007/08

moravskoslezská liga

9. místo

bilance:

pořadí

V

R

P

skóre

body

celkem:

9.

4

1

15

18:83

13

podzim:

7.

4

0

6

10:32

12

jaro:

11.

0

1

9

8:51

1

doma:

8.

3

1

6

13:34

10

venku:

10.

1

0

9

5:49

3

1. poločas

 

5

1

14

8:51

16

2. poločas

 

1

4

15

5:35

7

 

 

Pozn.: 2007/08 nebyly vedeny poločasové výsledky.

 

 

2008/09

moravskoslezská divize žen

4. místo

bilance:

pořadí

V

R

P

skóre

body

celkem:

4.

7

2

5

30:20

23

podzim:

3.

4

2

1

20:6

14

jaro:

6.

3

0

4

10:14

9

doma:

6.

3

1

3

17:13

10

venku:

3.

4

1

2

13:7

13

1. poločas

5.

5

3

6

14:12

18

2. poločas

5.

6

4

4

16:8

22

 

 

 

 

 

 

 

2009/10

moravskoslezská divize žen

6. místo

bilance:

pořadí

V

R

P

skóre

body

celkem:

6.

7

6

5

43:25

27

podzim:

6.

4

2

3

23:8

14

jaro:

6.

3

4

2

20:17

13

doma:

6.

5

1

3

19:11

16

venku:

5.

2

5

2

24:14

11

1. poločas

5.

8

7

3

26:11

31

2. poločas

7.

6

5

7

17:14

23

 

2010/11

moravskoslezská divize žen

2. místo

bilance:

pořadí

V

R

P

skóre

body

celkem:

2.

14

1

3

52:19

43

podzim:

3.

6

1

2

24:10

19

jaro:

1.

8

0

1

28:9

24

doma:

2.

7

1

1

28:5

22

venku:

2.

7

0

2

24:14

21

1. poločas

2.

12

4

2

27:9

40

2. poločas

3.

10

5

3

25:10

35

 

 

 

 

 

 

 

2011/12

moravskoslezská divize žen

5. místo

bilance:

pořadí

V

R

P

skóre

body

celkem:

5.

10

3

5

35:30

33

podzim:

2.

6

2

1

22:12

20

jaro:

6.

4

1

4

13:18

13

doma:

5.

5

1

3

16:17

16

venku:

3.

5

2

2

19:13

17

1. poločas

5.

9

4

5

17:15

31

2. poločas

4.

8

6

4

18:15

30

 

 

 

 

 

 

 

2012/13

moravskoslezská divize žen

5. místo

bilance:

pořadí

V

R

P

skóre

body

celkem:

5.

9

4

5

35:34

31

podzim:

5.

5

1

3

19:18

16

jaro:

4.

4

3

2

16:16

15

doma:

4.

5

3

1

20:10

18

venku:

6.

4

1

4

15:24

13

1. poločas

3.

10

3

5

19:13

33

2. poločas

7.

7

3

8

16:21

24

 

 

Bilance od sezóny 2005/06

 

 

 

 

bilance:

zápasy

V

R

P

skóre

body

celkem:

130

61

23

46

233:230

206

podzim:

65

35

10

20

128:96

115

jaro:

65

26

13

26

105:134

91

doma:

61

29

12

20

119:98

99

venku:

69

32

11

26

114:132

107

1. poločas

130

56

35

39

128:116

207

2. poločas

130

42

40

48

105:114

166

Odehrané zápasy a minuty.

 

Pozn.: do souhrnu není započítán okresní přebor, kde byla možnost střídat hokejovým způsobem.

 

Celkem                 zápasů: 106      minut: 9540

jméno

počet zápasů

počet minut

Dana Klímová

103

9 054

Helena Frühaufová

97

7 320

RomanaČtvrtníčková

95

7 439

Lucie Svobodová

89

7 406

Renáta Stehlíková

88

6 799

Anna Bayerová

87

6 983

Michaela Plisková

81

6 541

Marie Zouharová

74

5 467

Kateřina Jalová

73

6 169

Vladimíra Vágnerová

59

4 849

Nikol Prausová

58

3 567

Sabina Kraváčková

52

3 126

Andrea Sedláková

49

3 027

Kateřina Sehnalová

48

2 666

Jana Kalová

41

2 806

Barbora Kalábová

31

1 885

Pamela Fleková

30

1 930

Lucie Vančurová

27

1 707

Veronika Hloušková

25

831

Kamila Chlupová

22

1 661

Martina Musilová

19

1 456

Iveta Konečná

17

1 530

Renata Hédlová

17

1 479

Michaela Musilová

17

1 388

Eva Sedláčková

15

1 139

Michaela Chlupová

14

616

Jiřina Pešová

13

1 068

Veronika Tynklová

13

855

Jana Matušková

11

904

Kateřina Šustrová

11

506

Šárka Kučerová

11

140

Hana Trávníčková

9

646

Marie Formánková

7

166

Karolína Kalužová

6

226

Kristína Hrachovinová

6

63

Jitka Nečasová

4

302

Tereza Žáčková

4

222

Lucie Ševčíková

4

143

Lucie Bejčková

3

52

Dana Klímová ml.

3

21

Zuzana Slezáková

2

180

Adéla Marková

2

44

Sabina Kuncová

2

17

Jitka Hemzalová

1

90

Markéta Kalová

1

90

Kateřina Vítková

1

90

Šárka Vaněčková

1

35

Anna Kuncová

1

12

Tereza Daňková

1

11

Alice Kyzlinková

1

7

Zuzana Hanušková

1

3

Lucie Horná

1

1

 

 

Tabulka celkového součtu a průměru známek za výkony.

 Pozn.: výkony se hodnotí od  sezóny 2007/08

 

2007/08 a 2008/09: obě sezóny hodnotil jen V. Zřídkaveselý známkami 0-4

(0 = špatný výkon, 1 = průměrný, 2 = dobrý, 3 = velmi dobrý, 4 = vynikající)

Obě sezóny jsou dopočítány do známek 1-10 takto:0 = 2, 1 = 3, 2 = 6, 3 = 7, 4 = 9.

2009/10: V Zřídkaveselý hodnotil známkami 1-5. P. Starý 1-10, přičemž hodnotil jen podzimní část.

Proto jsou známky V. Zřídkaveselého přepočítány takto: 1 = 3, 2 = 5, 3 = 6, 4 = 7, 5 = 9.

2010/11: hodnocení trenéra nebylo, V. Zřídkaveselý přešel na systém 1-10.

2011/12: sjednocen systém u obou hodnotitelů na 1-10.

 

 Tabulka je sestavena podle součtu známek.

 

pořadí

jméno

počet hodnocení

body

průměr

1.

Dana Klímová

145

878

6,055

2.

RomanaČtvrtníčková

126

792

6,285

3.

Anna Bayerová

121

725

5,991

4.

Helena Frühaufová

129

720

5,581

5.

Lucie Svobodová

122

719

5,893

6.

Renáta Stehlíková

122

691

5,663

7.

Kateřina Jalová

109

666

6,11

8.

Michaela Plisková

104

617

5,932

9.

Marie Zouharová

95

560

5,894

10.

Vladimíra Vágnerová

72

416

5,777

11.

Sabina Kraváčková

57

373

6,543

12.

Nikol Prausová

61

367

6,016

13.

Jana Kalová

52

349

6,711

14.

Kateřina Sehnalová

54

307

5,685

15.

Andrea Sedláková

48

293

6,104

16.

Kamila Chlupová

40

232

5,8

17.

Iveta Konečná

34

211

6,205

18. - 20.

Martina Musilová

32

178

5,562

 

Michaela Musilová

32

178

5,562

 

Pamela Fleková

33

178

5,393

21.

Lucie Vančurová

28

144

5,142

22.

Barbora Kalábová

27

119

4,407

23.

Renata Hédlová

17

81

4,764

24. - 25.

Jiřina Pešová

14

77

5,5

 

Kateřina Šustrová

14

77

5,5

26.

Michaela Chlupová

17

76

4,47

27.

Jana Matušková

12

70

5,833

28.

Eva Sedláčková

15

67

4,466

29.

Veronika Hloušková

10

54

5,4

30.

Hana Trávníčková

8

44

5,5

31.

Veronika Tynklová

11

36

3,272

32. - 33.

Lucie Ševčíková

6

28

4,666

 

Jitka Nečasová

4

28

7

34. - 35.

Zuzana Slezáková

4

21

5,25

 

Tereza Žáčková

4

21

5,25

36.

Marie Formánková

4

20

5

37.

Karolína Kalužová

4

19

4,75

38. - 39.

Šárka Vaněčková

2

10

5

 

Markéta Kalová

2

10

5

40.

Kateřina Vítková

2

7

3,5

41.

Adéla Marková

1

3

3

42.

Jitka Hemzalová

1

2

2

 

 

Góly, střelci.

 

Pozn.: góly a střelci se evidují od sezóny 2005/06.

 

Jubilejní góly – celkem.

 

gól č.

kolo-sezóna

kolo

zápas

střelec

1

2005/06

1.

K – Lažany 2:0

Markéta Kalová

10

2006/07

2.

K - Lažany 1:0

Michaela Plisková

20

 2006/07

6.

Lažany – K 1:2

Dana Klímová

30

 2007/08

9.

Drnovice – K 1:3

Michaela Plisková

40

 2008/09

3.

Drnovice – K 0:6

Helena Frühaufová

50

 2008/09

5.

K – Ráječko 9:0

Romana Čtvrtníčková

60

 2008/09

9.

Mor. Budějovice – K 3:1

Michaela Plisková

70

 2009/10

3.

Ráječko – K 0:9

Dana Klímová

80

 2009/10

5.

Brodek – K 0:5

Dana Klímová

90

 2009/10

8.

K – Kunštát 3:1

Romana Čtvrtníčková

100

2009/10

14.

K – Brodek 5:0

Marie Zouharová

110

2009/10

18.

K – Vrchovina 2:0

Michaela Plisková

120

 2010/11

4.

K – Ráječko 8:0

Nikol Prausová

130

2010/11

8.

K - Lažany 2:1

Nikol Prausová

140

2010/11

11.

Drnovice – K 0:2

Marie Zouharová

150

2010/11

16.

K – Brodek 7:0

Sabina Kraváčková

160

 2010/11

17.

Lažany – K 2:5

Marie Zouharová

170

2011/12

3.

Hor. Heršpice „B“ – K 1:6

Sabina Kraváčková

180

 2011/12

7.

K – Mor. Budějovice 3:2

Anna Bayerová

190

2011/12

13.

K - Hor. Heršpice „B“  3:1

Romana Čtvrtníčková

200

2012/13

2.

K - Ocmanice 2:1

Anna Bayerová

210

2012/13

7.

Ivančice - K 2:3

Kamila Chlupová

220

2012/13

12.

K - Zbraslav 5:0

Dana Klímová

230

 2012/13

15.

Mor. Budějovice – K 1:1

Kateřina Sehnalová

 

Jubilejní góly – doma.

 

gól č.

kolo-sezóna

kolo

zápas

střelec

1

2005/06

1.

K - Drnovice 1:1

Markéta Pernicová

10

 2007/08

6.

K- Kunštát 3:0

Anna Bayerová

20

 2008/09

5.

K- Ráječko 9:0

Anna Bayerová

30

 2008/09

8.

K - Kunštát 1:2

Romana Čtvtníčková

40

 2009/10

6.

K - Lažany 4:0

Dana Klímová

50

2009/10

14.(12.)

K- Brodek 5:0

Michaela Plisková

60

2010/11

4.(3.)

K- Ráječko 8:0

Michaela Plisková

70

2010/11

12.

K - Šternberk 2:1

Romana Čtvtníčková

80

2010/11

16.

K - Brodek u Konice 7:0

Helena Frühaufová

90

2011/12

7.

K - Mor. Budějovice 3:2

Romana Čtvtníčková

100

2012/13

2.

K - Ocmanice 2:1

Kateřina Sehnalová

110

2012/13

12.

K - Zbraslav 5:0

Romana Čtvtníčková

 

 

 

Jubilejní góly – venku.

 

gól č.

kolo-sezóna

kolo

zápas

střelec

1

2005/06

1.

Lažany - K 0:2

Markéta Kalová

10

2006/07

11.

Drnovice - K 2:4

Dana Klímová

20

 2008/09

1.

Kunštát - K 0:1

Anna Bayerová

30

 2008/09

9.

Mor. Budějovice - K 3.1

Michaela Plisková

40

 2009/10

3.

Ráječko - K 0:9

Kateřina Jalová

50

2009/10

17.(15.)

Kunštát - K 1:1

Nikol Prausová

60

2010/11

5.(4.)

Kostelec na Hané - K 0:3

Michaela Plisková

70

2010/11

1.(9.)

Holešov - K 6:1

Nikol Prausová

80

2010/11

17.

Lažany - K 2:5

Marie Zouharová

90

2011/12

8.

Jihlava "B" - K 0:4

Romana Čtvtníčková

100

2012/13

3.

Zbraslav - K 0:5

Anna Bayerová

110

2012/13

8.

Tasovice - K 1:4

Michaela Chlupová

 

 

Časové úseky, v nichž jsme dávali a dostávali góly (od 2007/08).

 

časový úsek

vstřelené góly

obdržené góly

1 - 10

21

17

11 - 20

28

28

21 - 30

33

29

31 - 40

21

24

41 - 50

20

22

51 - 60

25

25

61 - 70

22

21

71 - 80

28

18

81 - 90

17

24

 

 

Tabulka střelců.

 

pořadí

jméno

počet gólů

1.

Romana Čtvrtníčková

47

2.

Anna Bayerová

40

3.

Michaela Plisková

32

4.

Nikol Prausová

25

5.

Dana Klímová

23

6.

Helena Frühaufová

12

7.

Marie Zouharová

11

8.

Sabina Kraváčková

6

9.-10.

Kateřina Sehnalová

4

 

Renáta Stehlíková

 

11.

Lucie Svobodová

3

12.-20.

Pamela Fleková

2

 

Kamila Chlupová

 

 

Michaela Chlupová

 

 

Kateřina Jalová

 

 

Markéta Kalová

 

 

Michaela Musilová

 

 

Eva Sedláčková

 

 

Andrea Sedláková

 

 

Tereza Žáčková

 

21.-26.

Barbora Kalábová

1

 

Markéta Kalová

 

 

Iveta Konečná

 

 

Markéta Pernicová

 

 

Hana Trávníčková

 

 

Veronika Tynklová

 

 

Dva góly byly vlastní soupeře.

Pozn.: tabulka se eviduje od sezóny 2005/06

 

Tabulka gólových asistencí.

 

pořadí

jméno

počet asistencí

1.

Romana Čtvrtníčková

37

2.

Anna Bayerová

26

3.

Dana Klímová

19

4.

Michaela Plisková

17

5.

Helena Frühaufová

13

6.

Marie Zouharová

11

7.

Nikol Prausová

10

8.

Lucie Svobodová

6

9.-11.

Jana Kalová

4

 

Kateřina Sehnalová

 

 

Renáta Stehlíková

 

12.-14.

Kateřina Jalová

3

 

Sabina Kraváčková

 

 

Vladimíra Vágnerová

 

15.-17.

Martina Musilová

2

 

Michaela Musilová

 

 

Andrea Sedláková

 

18.-22.

Pamela Fleková

1

 

Iveta Konečná

 

 

Hana Trávníčková

 

 

Veronika Tynklová

 

 

Tereza Žáčková

 

 

Pozn.: eviduje se od sezóny 2007/08.

 

 

Soutěž aktivity.

Pozn.: za gól jsou dva body,  za asistenci 1,5 bodu.

Góly se počítají od 2005/06, asistence 2007/08.

 

 

 

celkem

celkem

pořadí

jméno

body

góly

asistence

1.

Romana Čtvrtníčková

149,5

47

37

2.

Anna Bayerová

119

40

26

3.

Michaela Plisková

89,5

32

17

4.

Dana Klímová

74,5

23

19

5.

Nikol Prausová

65

25

10

6.

Helena Frühaufová

43,5

12

13

7.

Marie Zouharová

38,5

11

11

8.

Sabina Kraváčková

16,5

6

3

9.

Lucie Svobodová

15

3

6

10.-11.

Kateřina Sehnalová

14

4

4

 

Renáta Stehlíková

14

4

4

12.

Jana Kalová

10

2

4

13.

Kateřina Jalová

8,5

2

3

14.-15.

Michaela Musilová

7

2

2

 

Andrea Sedláková

7

2

2

16.-17.

Pamela Fleková

5,5

2

1

 

Tereza Žáčková

5,5

2

1

18.

Vladimíra Vágnerová

4,5

 

3

19.-21.

Kamila Chlupová

4

2

 

 

Michaela Chlupová

4

2

 

 

Eva Sedláčková

4

2

 

22.-24.

Iveta Konečná

3,5

1

1

 

Hana Trávníčková

3,5

1

1

 

Veronika Tynklová

3,5

1

1

25.

Martina Musilová

3

 

2

26.-28.

Barbora Kalábová

2

1

 

 

Markéta Kalová

2

1

 

 

Markéta Pernicová

2

1

 

 

 

Žluté a červené karty.

Pozn.: evidují se od 2007/08

 

žlutá karta

červená karta

jméno

počet

jméno

počet

Dana Klímová

20

Jana Matušková

1

Romana Čtvrtníčková

6

 

 

Anna Bayerová

5

 

 

Lucie Vančurová

4

 

 

Lucie Svobodová

3

 

 

Renáta Stehlíková

1

 

 

Barbora Kalábová

1

 

 

Pamela Fleková

1

 

 

Vladimíra Vágnerová

1

 

 

Kateřina Jalová

1

 

 

Přehled karet v sezónách.

 

sezóna

žluté

červené

2007/08

7

1

2008/09

10

 

2009/10

9

 

2010/11

4

 

2011/12

7

 

2012/13

6

 

 

 

TOP hráčka.

Pozn.: soutěž probíhá od sezóny 2007/08.

 

pořadí

jméno

počet bodů

1.

RomanaČtvrtníčková

1804

2.

Dana Klímová

1556

1507

Anna Bayerová

1507

4.

Lucie Svobodová

1417

5.

Kateřina Jalová

1382

6.

Helena Frühaufová

1374

7.

Michaela Plisková

1315

8.

Renáta Stehlíková

1306

9.

Marie Zouharová

1138

10.

Nikol Prausová

966

11.

Sabina Kraváčková

88

12.

Vladimíra Vágnerová

847

13.

Jana Kalová

720

14.

Kateřina Sehnalová

639

15.

Andrea Sedláková

613

16.

Kamila Chlupová

407

17.

Iveta Konečná

364

18.

Pamela Fleková

349

19.

Martina Musilová

326

20.

Lucie Vančurová

311

21.

Michaela Musilová

302

22.

Barbora Kalábová

263

23.

Veronika Hloušková

207

24.

Michaela Chlupová

171

25.

Jiřina Pešová

154

26.

Kateřina Šustrová

145

27.

Jana Matušková

144

28.

Renata Hédlová

111

29.

Eva Sedláčková

80

30.

Veronika Tynklová

68

31.

Kristina Hrachovinová

65

32.-33.

Hana Trávníčková

60

 

Lucie Ševčíková

 

34.

Marie Formánková

59

35.

Šárka Kučerová

58

36.

Tereza Žáčková

56

37.

Lucie Bejčková

52

38.-39.

Sabina Kuncová

50

 

Karolína Kalužová

 

40.

Zuzana Slezáková

35

41.

Jitka Nečasová

28

42.

Dana Klímová ml.

22

43.

Adéla Marková

18

44.-45.

Tereza Daňková

17

 

Jitka Hemzalová

 

46.

Šárka Vaněčková

16

47.

Markéta Kalová

15

48.

Kateřina Vítková

12

49.

Alice Kyzlinková

11

50.

Lucie Horná

5

51.-52.

Zuzana Hanušková

3

 

Anna Kuncová

 

 

 

 

Vítězi soutěží – přehled.

Pozn.: aktivita, asistence a TOP hráčka od 2007/08

 

sezóna

TOP hráčka

 

aktivita

 

góly

 

asistence

 

 

jméno

body

jméno

body

jméno

počet

jméno

počet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2005/06

-

-

-

-

Bayerová

2

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2006/07

-

-

-

-

Plisková

4

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2007/08

Bayerová

154

Klímová

14

Bayerová

5

Klímová

4

 

 

 

 

 

Klímová

5

 

 

2008/09

Plisková

246

Plisková

20

Plisková

7

Bayerová

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2009/10

Čtvrtníčková

298

Čtvrtníčková

30

Čtvrtníčková

9

Čtvrtníčková

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2010/11

Čtvrtníčková

359

Čtvrtníčková

36

Prausová

14

Čtvrtníčková

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2011/12

Bayerová

440

Čtvrtníčková

37

Čtvrtníčková

14

Čtvrtníčková

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2012/13

Čtvrtníčková

420

Čtvrtníčková

29,5

Čtvrtníčková

11

Bayerová

8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Pozn.:za asistenci 1 bod

 


Fotbalový oddíl žen TJ Rakovec Kotvrdovice

Telefon: +420 731 507 749 E-mail: knihovniktomm@seznam.cz

Správa stránek: David VARNER E-mail: info@davar.cz